Adresář kontaktů

Jméno a příjmení Pozice E-mail Telefon
Jakub Adamec adamec@prahainovacni.eu +420 736 443 566
Zuzanna Bedřichová bedrichova@prahainovacni.eu
Martin Čihák cihak@prahainovacni.eu
Veronika Doubnerová doubnerova@prahainovacni.eu
Zuzana Drhová Ph.D. Zástupkyně ředitele, RIS3 developerka, specialistka pro urbánní inovace drhova@prahainovacni.eu +420 778 745 819
Anna Dušková duskova@prahainovacni.eu
Kornélia Gottmannová Manažerka klíčových aktivit gottmannova@prahainovacni.eu +420 778 745 817
Kristýna Hejdová Příprava projektových žádostí hejdova@prahainovacni.eu +420 721 637 471
Mgr. Jan Hurych Analytik hurych@prahainovacni.eu +420 778 745 806
Martina Janíková janikova@prahainovacni.eu
Jana Kabelová Manažerka klíčových aktivit kabelova@prahainovacni.eu
Bohumil Kartous Ředitel kartous@prahainovacni.eu +420 607 727 370
Pavel Klíma Analytik klima@prahainovacni.eu
Mgr. David Kohout Hlavní analytik kohout@prahainovacni.eu +420 737 044 530
Alexandr Kuchyňka kuchynka@prahainovacni.eu
Tomáš Lapáček RIS3 manažer pro Prahu lapacek@prahainovacni.eu +420 603 447 316
Daniel Mazur Projektový manažer, fundraiser mazur@prahainovacni.eu
Mgr. et Mgr. Radek Melichar Marketing a komunikace melichar@prahainovacni.eu +420 725 890 501
Mgr. Šárka Mrázová Tisková mluvčí, šéfredaktorka webu Praha školská mrazova@prahainovacni.eu +420 775 981 479
PhDr. Veronika Nürnbergerová, Ph.D., C.A.S. RIS3 developerka, vzdělávání pro inovace nuernbergerova@prahainovacni.eu +420 778 745 750
Ing. Martina Podškubková redaktorka webu Praha školská podskubkova@prahainovacni.eu +420 724 747 876
Ondřej Rydlo rydlo@prahainovacni.eu
Jakub Široký siroky@prahainovacni.eu
Veronika Součková Projektová manažerka souckova@prahainovacni.eu
Bc. Markéta Štindlová Manažerka KA Twinning stindlova@prahainovacni.eu +420 778 745 688
Ing. Eva Svejkovská Ekonomická a HR manažerka svejkovska@prahainovacni.eu +420 770 117 137
Mgr. Petra Trubačová Web a sociální sítě trubacova@prahainovacni.eu +420 775 220 555
Ing. Pavel Vaněk Manažer KA Asistence vanek@prahainovacni.eu +420 775 393 001
Max Vykoukal vykoukal@prahainovacni.eu
Petr Zavadil Vedení přípravy agregátoru/evaluátoru DVPP zavadil@prahainovacni.eu +420 732 442 039
Tento web používá ke správnému fungování soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Zavřít Více informací