Aktuálně do týmu hledáme

icons8 new job 80 Posila pro zajištění administrativní podpory vedení a provozu sídla (backoffice assistant)

Pražský inovační institut, z.ú., je městská organizace, jejímž cílem je podpora podnikání a inovací na území hl. m. Prahy. Nyní hledá posilu pro zajištění administrativní podpory vedení a provozu svého sídla na plný úvazek od 1. 3. 2024 nebo dle dohody.

Náplň práce

Zajištění administrativního zázemí vedení Pii:

  • ● správa a evidence došlé pošty, faktur a smluv (včetně archivace dokumentů),
  • ● zajišťování služebních cest,
  • ● evidence a pojištění majetku,
  • ● komunikace s dodavateli a administrativní podpora u veřejných zakázek,
  • ● administrativní podpora projektům Pii
  • ● administrace výběrových řízení,
  • ● spolupráce na marketingových akcích a aktivitách.

 Provoz sídla Pii v budově v Celetné ulici:

  • ● komunikace s úklidovou a správcovskou firmou, s nájemníky,
  • ● zajištění péče o společné prostory,
  • ● zajištění drobných oprav a úprav,
  • ● kultivace společných prostor domu,
  • ● technická a produkční podpora při akcích v sídle Pii v Celetné ulici.

Požadavky a předpoklady uchazeče

  • ● spolehlivost, všestrannost, pečlivost, komunikativnost, proaktivitu,
  • ● znalost kultury evidencí, smluv a faktur,
  • ● organizační a produkční dovednosti.

Nabízíme

  • ● možnost být u rozvoje pražského inovačního ekosystému a pozičně růst,
  • ● práci v inspirativním kolektivu manažerů a developerů inovací,
  • ● práci na plný úvazek v historickém centru Prahy,
  • ● pružnou pracovní doba a možnost home office,
  • ● předpokládaná doba nástupu je od 1. 3. 2024 nebo dle dohody.

Pokud Vás tato pracovní příležitost zaujala, budeme se těšit na Váš

  • ● strukturovaný životopis s fotografií
  • ● motivační dopis
  • ● doklad o nejvyšším dosaženém vzdělání (stačí pouhá kopie)

1 prvek Dokument zašlete prosím nejpozději do 29. 2. 2024 na adresu emingerova@prahainovacni.eu .

Do předmětu e-mailu uveďte: „Výběrové řízení – Administrativní podpora vedení a provozu sídla”

Zasláním svého životopisu nám udělujete souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů. Vaše osobní materiály považujeme za důvěrné a bude s nimi nakládáno v souladu se zmiňovaným zákonem.

Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru.

icons8 contact 58 Kontakt pro personální agendu:

L. Emingerová

emingerova@prahainovacni.eu