Projekty v Praze

Pii stojí za inovačními projekty, které pomáhají převést výsledky základního výzkumu do praxe, přispívají k rozvoji vzdělávání a zlepšují životní prostředí hlavního města. Klíčovým projektem pro rok 2020 je Prague Smart Accelerator. K dalším patří mj. Školská inkluzivní koncepce pro HMP, revize Krajského akčního plánu II, jednotná webová prezentace pražského středního školství a Podnikatelské a inovační centrum hl. m. Prahy.

Business

Prague Smart Accelerator

Prague Smart Accelerator je projekt z rodiny projektů Evropské unie nazvané Národní výzkumná a inovační strategie pro inteligentní specializaci.
Vzdělávání

ŠIKK – školská inkluzivní koncepce

Pražský inovační institut připravuje školskou inkluzivní koncepci. Jejím cílem je zkvalitnit pražské školství a vzdělávání. Realizace návrhů, které z koncepce vzejdou, se uskuteční v rámci programu rozvoje a podpory pražského školství (iKAP).
Vzdělávání

iKAP – podpora základního a středního školství v Praze

Pražský inovační institut se stal součástí přípravy velkého programu iKAP, který má za cíl podpořit základní a střední školství na území hlavního města Prahy.
Business

Podnikatelské a inovační centrum hl. města Prahy (PIC)

Podnikatelské a inovační centrum hl. města Prahy (PIC) soustředí podporu podnikání a inovace na jedno místo.
Městský rozvoj

Regionální inovační strategie RIS3 pro Prahu

Chytré a funkční propojení byznysu, výzkumu a inovací a zlepšení podmínek pro podnikání a život Pražanů. To jsou cíle tzv. RIS3 strategie - Národní výzkumné a inovační strategie pro inteligentní specializaci. Jejím nositelem v Praze je Pii.
Tento web používá ke správnému fungování soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Zavřít Více informací